Herhangi bir sebep olmaksızın on dört gün içinde bu sözleşmeden cayma hakkına sahipsiniz.

Cayma süresi, sizin veya taşıyıcı olmayan sizin adınıza üçüncü bir şahsın son malları teslim aldığı günden itibaren on dört gündür.

Cayma hakkınızı kullanabilmek için, (Sedef Erdogmus, Königsallee 2 b, 40212 Düsseldorf, info@uandu.de, telefon: +49 211 54 05 70 21 ) açık bir beyan (örn. posta, faks veya e-posta ile gönderilen bir mektup) yoluyla bu sözleşmeden çekilme kararınızı bize bildirmelisiniz. Ekli model para çekme formunu kullanabilirsiniz, ancak bu zorunlu değildir.


Cayma süresine uymak için, cayma süresinin bitiminden önce cayma hakkının kullanılmasına dair bildirim göndermeniz yeterlidir.

Bu sözleşmeden caymanız durumunda, teslimat maliyetleri de dahil olmak üzere sizden alınan tüm ödemeleri (bize sunulan en ucuz standart teslimat dışında bir teslimat türü arasından seçim yapmanız durumunda ortaya çıkacak ek maliyetler hariç) size bu sözleşmeyi iptal ettiğinize ilişkin bildirimin alındığı günden itibaren en geç on dört gün içinde geri ödeyeceğiz. Bu geri ödeme için, aksi açıkça kabul etmedikçe, orijinal işlem için kullandığınız ödemenin aynısını kullanacağız; hiçbir koşulda bu geri ödeme için herhangi bir ücret tahsil edilmeyecektir. Malları geri alana kadar veya malları iade ettiğinize dair kanıt sağlayana kadar (hangisi daha önceyse) geri ödemeyi reddedebiliriz.

Bu sözleşmenin iptali hakkında bizi bilgilendirdiğiniz günden itibaren on dört gün içinde malları bize veya herhangi bir durumda geri göndermeniz gerekir. On dört günlük sürenin dolmasından önce malları gönderirseniz, son teslim tarihine uyulur. Malları iade etmenin doğrudan maliyetlerini üstlenirsiniz. Malların değerindeki herhangi bir kayıp için, malların niteliğini, özelliklerini ve işleyişini kontrol etmelisiniz.

Cayma hakkı aşağıdaki sözleşmeler için mevcut değildir:

Hızlı bir şekilde bozulabilecek veya son kullanma tarihi hızla aşılacak malların teslimine yönelik sözleşmeler.
Sağlık koruma veya hijyen nedeniyle, mührünuzun doğumdan sonra çıkarılmış olması durumunda iadeye uygun olmayan mühürlü malların teslimine yönelik sözleşmeler.
(Sözleşmeyi iptal etmek istiyorsanız, lütfen bu formu doldurun ve geri gönderin.)

– BNY İhracat-İthalat GmbH için
Königsallee 2 b, 40212 Düsseldorf
E-posta: info@uandu.de

- Ben / biz (*) işbu belge ile benim / bizim (*) aşağıdaki malların satın alınması için imzalanan sözleşmeyi (*) / aşağıdaki hizmetin sağlanması (*)

– Sipariş üzerine (*)/alınan (*)

- Tüketicinin adı(lar)

- Tüketicinin adresi

– Tüketicinin imzası (sadece kağıt üzerinde iletişim olması halinde)

- Tarih

(*) Uygulanamayan yerlerde silin.