2020 yılında Almanya Düsseldorf’ta kurulan uandu sağlıklı yaşam, doğal beslenme ve anti-aging alanında, yaşam kalitenizi yükselteceğiniz; eşsiz ve kullanışlı ürünleri bulabileceğiniz güvenli bir alışveriş platformudur.

Uandu zengin ürün çeşidi ve 26 farklı ülkeye sorunsuz teslimat garantisiyle Avrupa’yı yepyeni bir alışveriş deneyimiyle tanıştırmaya hazır.

Uandu’da haftanın 7 günü müşteri desteğinden yararlanabilir, ürün ve hizmetlerle ilgili tüm sorularınıza doğru yanıtlar bulabilirsiniz.

Uandu'da neler var?

Bee & You

Dünya çapında 15 farklı ülkede, yüz binlerce aile tarafından güvenle tüketilen lider propolis üreticisi Bee & You, tüm çeşitleri ve en avantajlı fiyatlarıyla uandu’da!

Luna MICROCARE ETERNAL

Londra’da IBS LABS tarafından geliştirilen ve anti-aging etkisi bilimsel olarak kanıtlanan LUNA MICROCARE Eternal ile göz altı ve çevresindeki yaşlanma belirtilerinizle vedalaşın.

Alman Dermatest Laboratuvarları’nda test edilen ve 5-Sterne-Siegel ile ödüllendirilen Luna MICROCARE Eternal, uandu’da keşfetmenizi bekliyor.

INCIA

Incia,% 100 doğal kişisel bakım, anne ve bebek bakımı ve evde bakım ürünleri üreten bir markadır. Yalnızca katkısız, saf ve doğal hammaddelerden oluşan ve genetiği değiştirilmemiş % 100 doğal bileşenler kullanılarak üretilen Incia, zengin ürün çeşidiyle uandu’da.

Zade Vital

Zade Vital, daha sağlıklı olmak ve sağlıklı yaşamı korumak için size destek olacak multivitamin, mineral ve şifalı bitkisel yağlar gibi gıda takviyeleri üreten küresel bir markadır.

Zade Vital gıda takviyelerinin etken maddeleri olan bitki ve meyve tohumları, Cold Press denilen ısı veya kimyasal işlem görmeyecek şekilde işlenir. Bu işlem yalnızca uluslararası GMP standartlarına (İyi Üretim Uygulamaları) göre gerçekleştirilir.

Zade Vital, her ihtiyaca uygun gıda takviyesi çeşitleriyle uandu’da.

Kocamaar

Türkiye'den bir organik gıda markasıdır. Tüm ürünler Ege Denizi'nde bir kasaba olan Datça'da bir çiftlikte yapılmaktadır. Glüten ve laktoz içermez ve katkı maddesi içermez.

Kocamaar Çiftliği'nde üretilen gıda ürünleri, sekersiz ve sağlıklı beslenmeye değer verenler için ideal alternatiflerdir.

MamaCup

Mamacup, yumuşak ve antibakteriyel kılıfı ile çocukların atıştırmalıklarının etrafa dökülmesini önleyen, rahat ve güvenle tüketmelerini sağlayan bir çerez kavanozudur.

Uandu’da her yerde bulamayacağınız markalar, hikayeleri olan eşsiz ve kullanışlı ürünler keşfetmeniz için bekliyor.