BNY Export-Import GmbH 

Terim
Genel Şartlar ve Koşullar
1. Kapsam
Aşağıdaki hüküm ve koşullar online mağazamız aracılığıyla yapılan tüm siparişler için geçerlidir.

2. Sözleşme Ortağı, Sözleşmenin İmzalanması
Satın alma sözleşmesi BNY Export-Import GmbH (sınırlı sorumluluk) ile yapılır.

Ürünleri çevrimiçi mağazaya dahil ederek, bu öğeler için sözleşmeyi sonuçlandırmak için bağlayıcı bir teklifte bulunuyoruz. Sipariş sürecinde öngörülen ve açıklanan düzeltme yardımlarını kullanarak, bağlayıcı siparişinizi vermeden önce ürünlerimizi başlangıçta alışveriş sepetine eklemeniz yükümlülük altına sokamaz ve girişlerinizi istediğiniz zaman düzeltebilirsiniz. Sözleşme, alışveriş sepetinde bulunan malların teklifini kabul etmek için sipariş düğmesine tıklayarak sağlanır. Siparişi gönderdikten hemen sonra, bir e-posta ile onay alacaksınız.

3. Sözleşme dili, sözleşme metin depolama
Sözleşmenin sonuçlandırılması için kullanılabilir dil Almancadır. 
Sözleşme metnini kaydederiz ve sipariş verilerini ile şartlar ve koşullarımızı e-posta ile göndeririz. Güvenlik nedeniyle, sözleşme metnine internet üzerinden erişilemez.

4. Teslimat Koşulları
Belirtilen ürün fiyatlarına ek olarak nakliye maliyetleri de eklenmektedir. Tekliflerde nakliye maliyetlerinin miktarı hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Sadece nakliye ile teslimat mümkündür. Malların depodan toplanması ne yazık ki mümkün değildir.

5. Ödeme

Kredi kartı, Paypal, anında havale veya banka havalesi ile siparişi tamamlamayı seçebilirsiniz.

Ön ödeme/transfer

Ödeme yöntemini önceden seçerseniz, banka bilgilerinizi ayrı bir e-posta ile size veririz ve ödeme alındıktan sonra malları teslim ederiz.

Kredi kartı
Siparişinizi vererek, aynı anda bize kredi kartı bilgilerinizi gönderebilirsiniz.
Yasal bir kart sahibi olarak yasallaştırıldıktan sonra, kredi kartı şirketinizden sipariş verdikten hemen sonra ödeme işlemini başlatmasını isteyeceğiz. Ödeme işlemi kredi kartı şirketi tarafından otomatik olarak yürütülür ve kartınız borçlandırılır.


Paypal

Sipariş işlemi sırasında, çevrimiçi sağlayıcı PayPal'ın web sitesine yönlendirilirsiniz. Fatura tutarını PayPal üzerinden ödeyebilmek için, önce oraya kaydolmanız veya kayıt olmanız, erişim verilerinizle yasallaştırmanız ve ödeme emrini bize onaylamanız gerekir. Siparişi mağazaya verdikten sonra PayPal'dan ödeme işlemini başlatmasını isteriz. 
Ödeme işlemi hemen ardından PayPal tarafından otomatik olarak gerçekleştirilir. Sipariş işlemi sırasında daha fazla bilgi edinilebilir. 

Klarna

Klarna ile işbirliği içinde, size fatura satın alımını ödeme seçeneği olarak sunuyoruz. Ödeme süresi fatura tarihinden itibaren 14 gündür. Fatura, malların gönderilmesi üzerine düzenlenecek ve e-posta ile gönderilecektir. Ödeme Klarna'ya yapılır. Klarna Faturasının sadece tüketiciler için kullanılabildiğini lütfen unutmayın. 

6. Başlığın tutulması
Mallar, tam ödeme yapılana kadar bizim malımız olarak kalmaktadır.

7. Taşıma hasarı
Mallar bariz nakliye hasarıyla teslim edilirse, lütfen bu hataları mümkün olan en kısa sürede teslimatçıya bildirin ve lütfen hemen bizimle iletişime geçin. Şikayette bulunmamanız veya bizimle iletişime geçmemenizin yasal talepleriniz ve bunların uygulanması, özellikle garanti haklarınız için hiçbir sonucu olmayacaktır. Ancak, taşıyıcıya veya nakliye sigortasına karşı kendi iddialarımızı iddia etmemize yardımcı olurlar.

8. Garanti
Aşağıda aksi açıkça kabul edilmedikçe, kusurlar için yasal sorumluluk geçerlidir.

Yukarıdaki kısıtlamalar ve zaman sınırının kısaltılması, yaşam, beden veya sağlık, kasıtlı veya ağır ihmalkarlık ihlali, temel sözleşme yükümlülüklerinin ihlali, sözleşmenin yerine getirilmesini sağlayan ve sözleşme ortağının garanti vaadi kapsamında düzenli olarak (kardinal yükümlülüklerine) güvenebileceği durumlarda, yasal temsilcilerimiz veya vekillerimiz tarafından meydana gelen zararlardan kaynaklanan talepler için geçerli değildir. Ürün Sorumluluğu Yasası'nın kapsamının açılması halinde veya kabul edilirse ek garantiler ve bunların kesin şartları hakkındaki bilgiler üründe ve çevrimiçi mağazadaki özel bilgi sayfalarında bulunabilir.

  • Kullanılmış veya açılmış ürünler bu haklardan muaf tutulur!
  • 14 günlük süre içinde iade durumunda, nakliye masrafları alıcı tarafından karşılanmaktadır.

Müşteri Hizmetleri: Hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında soru veya şikayetler için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz info@uandu.de

9. Sorumluluk
Tarafımızdan, yasal temsilcilerimizden veya vekaleten acentelerimizden kaynaklanan hasarlara dayanan talepler için, yaşam, uzuv veya sağlığa zarar gelmesi durumunda sınırlama olmaksızın her zaman sorumluyuz
Kasıtlı veya ağır ihmalkar iş ihlali durumunda, üzerinde anlaşmaya varıldığı sürece, garanti vaadiyle veya Ürün Sorumluluk Kanunu'nun uygulama kapsamı açıldığı sürece. Sözleşmenin düzgün bir şekilde yerine getirilmesini ve (sözleşmeden doğan) yükümlülüklerimizi, olağan ihmaller, yasal temsilcilerimiz veya vekaleten temsilcilerimizin yerine getirilmesini sağlayan temel sözleşme yükümlülüklerinin ihlali durumunda, yükümlülük öngörülebilir miktarla sınırlandırılacaktır. Sözleşmenin tamamlandığı zaman, tipik olarak beklenen bir hasardır. Bu arada, tazminat talepleri hariç tutulmuştur.

10. Uyuşmazlık çözümü
Avrupa Komisyonu'nun çevrimiçi anlaşmazlık çözüm platformunu şu adreste bulabilirsiniz: https://ec.europa.eu/consumers/odr/

 

Tüketici Uyuşmazlık Çözümü Yasası (VSGB) uyarınca bir tüketici tahkim kurulu önünde anlaşmazlık çözümü işlemlerine katılmak istemiyoruz ve buna yükümlü değiliz.